Drzwi tarasowe2017-11-10T13:14:55+01:00

Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe OKNOPLAST to doskonałe połączenie dużych przeszkleń z równie dużym wyjściem. Całość jest niezwykle funkcjonalna za sprawą systemu uchylno-przesuwnego, dzięki któremu drzwi otwierają się bez użycia najmniejszej ilości siły.

DRZWI TARASOWE

Ogromne przeszklenia, bardzo duże wyjścia i system umożliwiający dziecinnie łatwą obsługę – to cechy, które są bardzo charakterystyczne dla drzwi tarasowych od OKNOPLAST. Jednak nasze produkty mają dużo więcej asów w rękawie.

Drzwi tarasowe HST Premium

To niezwykle trwała konstrukcja, umożliwiająca osiągnięcie aż 6,5 metrowego wejścia, doskonale sprawdzi się w przypadku większych pomieszczeń. Łączy jednak w sobie to, co najlepsze – łatwość w obsłudze, funkcjonalność, bezpieczeństwo i ogromne przeszklenia, wpuszczające do domu tyle światła, ile to możliwe. Do tego, nasi Klienci zawsze są pozytywnie zaskoczeni łatwością z jaką obsługuje się nasze drzwi. Wszystko dzięki specjalnie wyprofilowanym klamkom i nowoczesnym okuciom dzięki którym korzystanie z drzwi jest jeszcze łatwiejsze i praktycznie nie wymaga nakładu siły.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Najlepsze drzwi tarasowe to takie, które posiadają maksymalnie duże przeszklenia. Tylko wtedy mogą wpuścić do domu odpowiednio dużą ilość światła, a przy tym wyglądać fantastycznie – zwłaszcza w połączeniu z pięknym ogrodem. Mamy tego pełną świadomość, dlatego przy produkcji drzwi tarasowych HST stworzenie większej powierzchni szyb ustaliliśmy jako absolutny priorytet. HST to również skuteczne wykorzystanie przestrzeni – takiej, która w szerokości może osiągnąć nawet 2,9 m. Do tego, korzystanie z drzwi jest znacznie wygodniejsze za sprawą zaawansowanego systemu działania i elementów, takich jak wyprofilowane klamki i nowoczesne okucia, które dbają także o parametr izolacyjności cieplnej.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Ekonomiczność działania to również domena w drzwiach tarasowych PSK i PSK-Z. W ich przypadku, możesz osiągnąć wyjście o szerokości sięgającej do 1,6 m, dzięki czemu sprawdzą się nawet w domach o niedużym metrażu. Co mogą Ci zaoferować? PSK i PSK-Z sprawią, że pięknem ogrodu lub tarasu będziesz mógł zachwycać się także bez wychodzenia z domu. To za sprawą maksymalnie dużych przeszkleń. Do tego, drzwi posiadają dodatkowe uszczelki, dzięki którym poradzą sobie również w zimowe miesiące, chroniąc Twój dom przed mrozem dobijającym się do jego wnętrza.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Drzwi tarasowe PSK Atrium to idealny sposób na optymalne wykorzystanie powierzchni dostępnej na stworzenie tarasowego, ogrodowego lub balkonowego wyjścia. Dlaczego? Ponieważ Oferują przejście o szerokości aż 1,6 m, a przy tym maksymalnie duże przeszklenia, odpowiadające za optymalną ilość światła słonecznego dostarczanego do wnętrz. Do tego, umieściliśmy w nich specjalne zaczepy, które naprowadzają skrzydła do pozycji początkowej wyłącznie po przekręceniu klamki, co jest bardzo komfortowym i praktycznym rozwiązaniem. Do tego, podobnie jak w drzwiach tarasowych HST, tak i Atrium posiadają mikrowentylację w obwodzie skrzydła, dzięki której w pomieszczeniu zawsze będzie panować optymalna temperatura. Bezpieczeństwo i wygoda? To z pewnością cechy charakterystyczne dla PSK i PSK-Z.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu