Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe OKNOPLAST to doskonałe połączenie dużych przeszkleń z równie dużym wyjściem. Całość jest niezwykle funkcjonalna za sprawą systemu uchylno-przesuwnego, dzięki któremu drzwi otwierają się bez użycia najmniejszej ilości siły.

DRZWI TARASOWE

Ogromne przeszklenia, bardzo duże wyjścia i system umożliwiający dziecinnie łatwą obsługę – to cechy, które są bardzo charakterystyczne dla drzwi tarasowych od OKNOPLAST. Jednak nasze produkty mają dużo więcej asów w rękawie.

Drzwi tarasowe HST Premium

To niezwykle trwała konstrukcja, umożliwiająca osiągnięcie aż 6,5 metrowego wejścia, doskonale sprawdzi się w przypadku większych pomieszczeń. Łączy jednak w sobie to, co najlepsze – łatwość w obsłudze, funkcjonalność, bezpieczeństwo i ogromne przeszklenia, wpuszczające do domu tyle światła, ile to możliwe. Do tego, nasi Klienci zawsze są pozytywnie zaskoczeni łatwością z jaką obsługuje się nasze drzwi. Wszystko dzięki specjalnie wyprofilowanym klamkom i nowoczesnym okuciom dzięki którym korzystanie z drzwi jest jeszcze łatwiejsze i praktycznie nie wymaga nakładu siły.

Drzwi tarasowe HST

Najlepsze drzwi tarasowe to takie, które posiadają maksymalnie duże przeszklenia. Tylko wtedy mogą wpuścić do domu odpowiednio dużą ilość światła, a przy tym wyglądać fantastycznie – zwłaszcza w połączeniu z pięknym ogrodem. Mamy tego pełną świadomość, dlatego przy produkcji drzwi tarasowych HST stworzenie większej powierzchni szyb ustaliliśmy jako absolutny priorytet. HST to również skuteczne wykorzystanie przestrzeni – takiej, która w szerokości może osiągnąć nawet 2,9 m. Do tego, korzystanie z drzwi jest znacznie wygodniejsze za sprawą zaawansowanego systemu działania i elementów, takich jak wyprofilowane klamki i nowoczesne okucia, które dbają także o parametr izolacyjności cieplnej.

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Ekonomiczność działania to również domena w drzwiach tarasowych PSK i PSK-Z. W ich przypadku, możesz osiągnąć wyjście o szerokości sięgającej do 1,6 m, dzięki czemu sprawdzą się nawet w domach o niedużym metrażu. Co mogą Ci zaoferować? PSK i PSK-Z sprawią, że pięknem ogrodu lub tarasu będziesz mógł zachwycać się także bez wychodzenia z domu. To za sprawą maksymalnie dużych przeszkleń. Do tego, drzwi posiadają dodatkowe uszczelki, dzięki którym poradzą sobie również w zimowe miesiące, chroniąc Twój dom przed mrozem dobijającym się do jego wnętrza.

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Drzwi tarasowe PSK Atrium to idealny sposób na optymalne wykorzystanie powierzchni dostępnej na stworzenie tarasowego, ogrodowego lub balkonowego wyjścia. Dlaczego? Ponieważ Oferują przejście o szerokości aż 1,6 m, a przy tym maksymalnie duże przeszklenia, odpowiadające za optymalną ilość światła słonecznego dostarczanego do wnętrz. Do tego, umieściliśmy w nich specjalne zaczepy, które naprowadzają skrzydła do pozycji początkowej wyłącznie po przekręceniu klamki, co jest bardzo komfortowym i praktycznym rozwiązaniem. Do tego, podobnie jak w drzwiach tarasowych HST, tak i Atrium posiadają mikrowentylację w obwodzie skrzydła, dzięki której w pomieszczeniu zawsze będzie panować optymalna temperatura. Bezpieczeństwo i wygoda? To z pewnością cechy charakterystyczne dla PSK i PSK-Z.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu