Okna

Najważniejsze cechy okien od OKNOPLAST? Nowoczesność, ekonomiczność, ergonomiczność i niepowtarzalny design.

OKNA

Nasze okna to doskonale przemyślane i dopracowane w każdym calu projekty, które od lat goszczą w domach tysięcy Polaków. Przy produkcji wykorzystujemy tylko najlepszej jakości materiały, dzięki czemu mamy pewność, że okna będą z powodzeniem służyć przez długie lata.

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach

Okno PIXEL

Chcesz, aby Twój dom wyglądał jeszcze piękniej? Z oknami Pixel to możliwe. To zasługa smukłego kształtu profilu i udoskonalonych, dopasowanych do niego w stu procentach listw przyszybowych. Do tego idealne skrzydła i maksymalnie duża powierzchnia szyb. Całość to doskonałe połączenie najlepszych rozwiązań, nowoczesnych technologii i naszej bogatej wiedzy, którą zdobywaliśmy przez ponad 20 lat pracy w branży. To zestaw, który w połączeniu z dodatkowymi uszczelkami zapewni Twojemu domowi ciepło i gwarantowany wcześniej design – przykład światowych trendów architektonicznych. Pixel to absolutna doskonałość.

Okno PROLUX

We wnętrzu Twojego domu brakuje światła? Nie inwestuj w niepotrzebne i drogie lampy. Potrzebujesz okien, które sprowadzą naturalne i zdrowe światło słoneczne wprost do Twojego domu, a z tym najlepiej radzą sobie nasze okna Prolux. Wszystko za sprawą autorskiej, udoskonalonej konstrukcji profilu, pozbawionej zbędnych elementów oraz zwiększonej powierzchni szyb. Do tego dorzuciliśmy jeszcze smuklejsze skrzydła, zaokrąglone listwy i umieszczone w ich narożach uszczelki, za sprawą których okna Prolux radzą sobie dobrze także z parametrem izolacyjności termicznej, doskonale chroniąc dom przed stratami cieplnymi, co jest niezwykle ważne szczególnie w chłodnych miesiącach zimowych.

Okno WINERGETIC PREMIUM

Poszukujesz okien, które poprawią parametry izolacyjne Twojego domu? Okna Winergetic Premium to gwarancja niskich strat energii cieplnej, a więc tym samym sposób na osiągnięcie obniżonych kosztów ogrzewania całego budynku. Tak dobre wyniki osiągnęliśmy za sprawą doskonałego projektu, ale też dzięki niezwykle trwałej konstrukcji uzupełnionej o dodatkowe uszczelnienia, poprawiające parametr izolacyjności cieplnej. Do tego, nowoczesne uszczelki typu EDMG, ale również udoskonalony, grubszy pakiet szybowy Xglass, dla którego nietrudne jest ani zatrzymanie ciepła wewnątrz domu, ani jego ochrona przed hałasem ruchliwej ulicy. Nie ma lepszego sposobu na zatrzymanie ciepła wewnątrz domu niż okna Winergetic Premium.

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Najlepsze okna zawierają w sobie nie tylko cechy izolacyjności termicznej, ale również posiadają niezbędne właściwości antywłamaniowe. W tym swoje zasługi mają okna Winergetic Premium Passive, w których łączymy technologię z trwałością, a bezpieczeństwo z ergonomicznością. Dlaczego okna są tak skuteczne? Wszystko za sprawą umieszczonego w nich nowoczesnego, trzykomorowego pakietu szybowego, dodatkowych wzmocnień w postaci okuć antywyważeniowych i jeszcze solidniejszych ram, którym nie straszne są ani niekorzystne warunki pogodowe, jak i uszkodzenia mechaniczne. W kwestii trwałości okna Winergetic Premium Passive nie mają sobie równych.

Okno KONCEPT

Okna Koncept to przede wszystkim uniwersalność i połączenie wszystkich cech poprzednich modeli. Są produktem cechującym się bardzo wysokimi parametrami technicznymi i funkcjonalnością – radzą sobie tak samo dobrze ze współczynnikiem przenikalności cieplnej, oświetleniem wnętrz, bezpieczeństwem i designem. Do tego, wpisują się w nowoczesny i modny styl minimalistyczny, głównie za sprawą wąskiego, smukłego profilu uzupełnionego w ekstremalnie duże przeszklenia. To prosta forma, która przypada do gustu przede wszystkim Klientom preferującym klasyczne rozwiązania aranżacyjne. Z całą pewnością funkcjonalność jest największym atutem okien Koncept.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu