Rolety

Rolety OKNOPLAST to produkt, który zatrzyma ciepło w Twoim domu, jednocześnie chroniąc jego wnętrze przed przegrzaniem. Do tego zapewni domownikom bezpieczeństwo i gwarancję świetnego designu.

ROLETY

Poznaj rolety Luna, Sol Evolution, Sol i Terra – nasze flagowe produkty, które od lat odpowiadają za bezpieczeństwo i poprawę parametrów technicznych w domach tysięcy Polaków. Przyjrzyj się uważnie roletom OKNOPLAST, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Rolety LUNA

O skuteczności parametru izolacyjności termicznej nie decydują wyłącznie okna, ale także rolety. I z tego zadania najlepiej wywiązują się rolety Luna, stworzone są na bazie niezwykle wytrzymałego, wysokogatunkowego aluminium, dzięki któremu są odporne zarówno na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, jak i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo, szczelność potęguje sam sposób montażu, przeprowadzany po zewnętrznej stronie okien, na profilu będącym ich poszerzeniem. Rolety Luna prezentują także bardzo atrakcyjny wygląd, dzięki za sprawą nowoczesnego designu.

Rolety SOL EVOLUTION

W roletach szukasz niepowtarzalnego wyglądu i designu? Przedstawiamy Ci rolety Sol Evolution. Stanowią nie tylko przedłużenie estetyki prezentowanej przez okna i elewację, ale przede wszystkim potęgują ją poprzez dodanie własnego, niepowtarzalnego piękna. W roletach Sol Evolution znajdziesz niezwykle zgrabny i smukły krój, stworzony w zgodzie z najnowocześniejszymi trendami w dziedzinie architektury. Do tego oddajemy do Twojej dyspozycji bogaty wybór kolorów lamelek, dzięki czemu doskonale zgrasz wygląd naszych rolet z aranżacją swojego domu.

Rolety SOL

Kontrola ilości światła docierającego do wnętrza domu to wielki atut rolet Sol. Udało nam się uzyskać taką szczelność, dzięki trwałemu, aluminiowemu pancerzowi i wykorzystaniu wnęki między oknami a ścianą domu. Co niezwykle ważne, całością możesz sterować za pomocą bezprzewodowego pilota lub panelu kontrolnego zamontowanego przy samym oknie. To bardzo praktyczne rozwiązanie sprawdzi się przez wiele lat – to zasługa najlepszej jakości materiałom, które zapewniają roletom długoletnią żywotność i skuteczne działanie.

Rolety TERRA

Zależy Ci na dodatkowym zabezpieczeniu swojego domu? W tym świetnie sprawdzą się rolety Terra, wykonane z najlepszej jakości materiałów, którym nie straszne są ani złe warunki atmosferyczne, ani nawet najbardziej zuchwali włamywacze. Do tego, posiadają niepodważalne walory estetyczne, wyrażone w bogatej gamie kolorystycznej. Ponadto, wyposażone są w podwójnie ryflowany profil, który potęguje także odporność rolet na niekorzystne działanie silnego wiatru.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu